Bezplatný autobazár zadarmo

  Bazár automobilov Škoda Octavia, VW Golf, Subaru Impreza, Kia, Hyundai i30... Všetko predáte, alebo kúpite u nás na 1Bazar.sk!

Autobazár

Autobazár
FILTER :
KRAJ:


VÝBAVA:Autodiagnostika 17.1.3 cz vw seat audi škoda vcds vagcom 2017 + hexcan kábel

Autodiagnostika 17.1…

Cena : 65 €

Predám NOVÚ otestovanú autodiagnostiku vcds 2017 vagcom hexcan so softvérom 17.…

17.02. 2019

Celá SR

predám

Predám autodiagnostiku vag 2017 vcds vagcom 17.1.3CZ + kábel hexcan

Predám…

Cena : 65 €

Predám NOVÚ otestovanú autodiagnostiku vcds 2017 vagcom hexcan so softvérom 17.…

17.02. 2019

Celá SR

predám

-- NOVÁ --  Predám diagnostiku 2017 vcds vagcom 17.1.3CZ + kábel hexcan

-- NOVÁ -- Predám…

Cena : 65 €

Predám NOVÚ otestovanú autodiagnostiku vcds 2017 vagcom hexcan so softvérom 17.…

16.02. 2019

Košice - Barca

predám

FULL VAG COM  VCDS 17.1.3CZ diagnostika 95-2017 vw group

FULL VAG COM VCDS 1…

Cena : 65 €

Predám NOVÚ otestovanú autodiagnostiku so softvérom 17.1.3CZ Vyhotovenie…

16.02. 2019

Celá SR

predám

DIAGNOSTIKA VCDS PRE VW GROUP

DIAGNOSTIKA VCDS PRE…

Cena : 47 €

Nova odskusana autodiagnostika 17.1.3 do roku 2017 , mam aj najnovsiu verziu 20…

05.02. 2019

Celá SR

predám

Ako pripraviť ojazdené auto pred predajom


Kto chce dobre predať ojazdený automobil, mal by si obchod dôkladne pripraviť- ponúkať vozidlo v rozumnom stave a určite nič nezatajovať.


Auto po dôchodcovi


Naozaj je ojazdené auto po dôchodcovi málo opotrebované? Niektorí motoristi ponúkajú k predaji ojazdené autá až po tom, čo ich tak povediac dojazdia. Teda vo chvíli, keď už vyžadujú nemalé investície. Snaha vyhnúť sa potrebnej oprave a ušetriť však môže mať v konečnom dôsledku opačný efekt. Niekedy za vozidlo nedostanú vytúženú čiastku, alebo sa ho naozaj veľmi ťažko zbavujú. Šancu na úspešný predaj nezvyšuje však len stav ponúkaného automobilu.


Priehľadná história pomôže


Na prípadných kupcov zapôsobí taktiež zdokumentovaná história. Nenarážame len na servisnú knižku, pozitívne sú vnímané protokoly z technických kontrol a meraní emisií, ale aj faktúry z autoservisov. Kto ich ukladá od chvíle, kedy sa stane vlastníkom vozidla, má pri jeho predaji jasnú výhodu. V protokoloch sú totiž zaznamenané stavy prejazdených kilometrov podľa tachometru, takže priestor na manipuláciu s počítadlom sa znižuje. Z faktúr je možné zistiť, čo bolo menené, alebo opravované, i keď úplne sa na nich spoľahnúť nedá. Opraviť, alebo rovno predať? Opravy hodnotu vozidla určite nezvýšia, kupujúci má ale možnosť urobiť si obraz, ako sa o neho majiteľ staral. Pri opravách sa zastavme, pretože veľa motoristov rieši, čo má na vozidle opraviť a čo už nechať na nového majiteľa. Je to logické, nikomu sa nechce investovať čiastku, ktorú pri predaji vozidla späť nezíska. Pokiaľ však bude svietiť kontrolka hlásajúca opotrebené brzdové obloženie, na kupujúceho to dobrý dojem určite neurobí. Hneď ho napadne, ako dlho ste v takom vozidle jazdili a v akom stave budú brzdové kotúče. V hlave mu hneď prebehne reťazec čísel varujúcich ho pred rizikom nemalej investície do brzdovej sústavy. Výmena brzdových doštičiek pritom nie je až taká nákladná a nesvietiaca varovná kontrolka vnesie do obchodu potrebný kľud.


Čítať viac :

Ako pripraviť ojazdené auto pred predajom