Spolupracujeme

E-shopy s detskými potrebami

Mnoho typov kvalitných hračiek rozvíjajúcich najrôznejšie zručnosti vašich detí. Hračky a detské vozidlá vyberáme s ohľadom na prospešnosť pri rozvoji detí, kvalitu a zdravotnú nezávadnosť.

 

E-shopy pre dom a záhradu

 

Záhradné potreby pre vašu záhradu, balkón alebo terasu. Objednaj z pohodlia domova. Ponúkame náradie  širokýá výber nahradné diely na kosačky. Kompresory a spústu iného tovaru podľa vášho gusta. Veríme že z našej ponuky si kažý vyberie. Do vášho domava ponúkame kuchynské potreby ktoré tvoria náradie, riad a rôzne iné pomôcky, používané pri varení, pečení alebo pre lepšiu organizáciu kuchyne a skladovanie potravín. Domáce potreby iba pre vás. Nezabudli sme ani na kúpeľňu napríklad aj v modernom retro šýle. Retro šýl ide dopopredia preto sme pre vás otvorili aj najväčší retromaxishop na Slovensku.

Všimli ste si, že v posledných rokoch sa čoraz viac ľudí vracia k obľúbenému retro štýlu? V obchodoch nachádzame rôzne druhy nábytku, dekorácií, obrusov, ale aj posteľných obliečok v tomto štýle. Zamysleli ste však nad tým, prečo je retro štýl taký populárny?

Čo je to vlastne retro štýl?

Slovo "retro" vo všeobecnosti znamená niečo minulé. Jednoducho povedané v retro štýle ide o návrat k minulosti, k veciam a trendom, ktoré boli moderné v 60-tych, 70-tych a 80-tych rokoch. Ide o obdobie, ktoré je často chápané ako veľký medzník v zmene životného štýlu retro. Tak ako každý štýl, aj retro štýl má svoje typické črty.

Jednou zo základných charakteristík retro štýlu je nadčasový dizajn a výrazné farby.

Na www.retromaxishop.sk nájdete komplet zadiadenie domácnosti ale aj záhrady v retro štýle. Nezadudli sme ani na retro módu, oblečenie a doplnky.

Tešíme sa na vašu návštevu.

 

Naše návody a rady ako inzerovať

Stránky 1bazar.sk ponúkajú súkromnú riadkovú inzerciu a firemnú inzerciu, ktoré sú úplne zadarmo! Inzercia je rozdelená do jednotlivých kategórii. Do súkromnej aj firmnej inzercie môžete vkladať inzeráty bez obmedzenia. Počet inzerátov na osobu/firmu nie je obmedzený. Ako správne inzerovať v súkromnej riadkovej inzercii sa dozviete v sekcii Podmienky používania.

Na 1bazar.sk nájdete možnosť propagovania svojho podnikania, alebo svojej firmy pomocou bannerov. Bannery vám pomôžu nielen propagovať vaše akcie, alebo novinky, ale takisto vám môžu priviesť nových zákazníkov na vaše webové stránky a tak zvýšiť nielen návštevnosť vášho webu, ale zároveň zvýšiť zisk z predaja. Neváhajte a využite túto možnosť, ako upozorniť zákazníkov na nové produkty alebo akcie vo vašom podnikaní.

Naše návody:

a) Ako pripraviť auto na predaj

b) Ako si vybrať šteniatko

c) Ako kupovať starožitnosť